Remis z Piastem

W drugiej kolejce A klasy nasza drużyna remisuje w meczu wyjazdowym z Piastem Feliksów 2:2. W pierwszej połowie daliśmy sobie narzucić styl gry przeciwnika i po 45 minutach przegrywaliśmy 1:0. Druga odsłona to już lepsza i szybsza gra naszego zespołu. Najpierw Radosław Osuchowski w sytuacji sam na sam z bramkarzem doprowadza do remisu, a chwilę pózniej Rafał Dębowski strzałem z dystans wyprowadza nas na prowadzenie. Kiedy wydawało się już że drużyna gospodarzy nie będzie wstanie się podnieść na własne życzenie tracimy bramkę na 2:2. Mimo kilku świetnych okazji nie udało się już wywalczyć zwycięstwa i spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym. Za tydzien na własnym boisku podejmujemy drużynę Tajfuna Brochów początek o godz.16.00