Fatalna skuteczność z Mszczonowianką

W kolejnym spotkaniu rundy wiosennej A klasy nasza drużyna zagrała na wyjezdzie z drużyną Mszczonowianki II. Już w pierwszych minutach spotkania tracimy bramkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i zamieszaniu w polu karnym. Jednak nie załamało to naszej drużyny i chwilę pozniej bramkę dającą remis zdobył Dominik Soboń. Następne minuty spotkania upłynęły pod całkowite dyktando naszego zespołu lecz tego dnia nasz skuteczność pod bramką rywala była fatalna. Bramkę na 2:1 zdobył Piotr Łazarczyk,ale raz za razem marnowaliśmy znakomite sytuacje i do przerwy powinniśmy schodzić z przewagą co najmniej kilku bramek. Po przerwie nasz festiwal pudeł trwał w najlepsze,a przeciwnik widząc naszą niemoc strzelecką sam wykorzystał dwie kontry po których zdobył bramki. Po meczu w którym do przerwy powinno być jasne kto jest lepszy przegrywamy 3:2.

Mszczonowianka II - Wrzos Międzyborów  3:2