Zwycięstwo z Guzovią

Zwycięstwem 5:2 zakończyło się spotkanie seniorów z drużyną Guzovii Guzów. W porównaniu do poprzednich spotkań w pierwszej jedenastce doszło do sporych zmian i szansę pokazania się dostali zawodnicy, którzy do tej pory grali mało albo wcale. Od pierwszych minut to goście sprawiali lepsze wrażenie i do przerwy zasłużenie prowadzili 1:0. Poziom spotkania nie stał na wysokim poziomie ze względu na to że piłka była cały czas w powietrzu i walka o nią toczyła się głownie pod jedną albo drugą bramką. Po zmianie stron i kilku zmianach w składzie nasza gra zaczęła wyglądać lepiej. Co prawda chwilę po przerwie goscie wychodzą na prowadzenie 2:0 po bramce samobójczej naszego kapitana ale to tylko zmobilizowało naszą drużynę do lepszej gry. Najpierw Radosław Osuchowski wykorzystuje rzut karny a chwilę pózniej po pięknych bramkach z dystansu Piotra Łazarczyka i Jarosława Wasilewskiego wychodzimy na prowadzenie. Goście nie byli w stanie odpowiedzieć na sytuację na boisku i z minuty na minutę byli coraz bardziej zrezygnowani. Natomiast nasza drużyna, która wrzuciła drugi bieg stwarzała sobie kolejne sytuacje i w efekcie dorzuciła jeszcze dwa trafienia.

Wrzos Międzyborów - KS Guzovia Guzów  5:2

Bramki: Łazarczyk 2 Osuchowski Wasilewski Soboń